Mirë se vini në kompaninë tonë

detalet

 • Fletë burimet për kamion

  Fletë burimet për kamion

  Përshkrim i shkurtër:

  Quick Details Vendi i origjinës: Shandong, China Brand Name: DF Garanci: 180 ditë OE NO .: Gjysmë-rimorkio Type: TT, Suspension Spring Car Model: BPW Pozita: Rear Size: 18 * 120 Car Bëni: gjysmë-rimorkio Numri Modeli: The gjysmë-rimorkio Spring Materiali: çeliku amortizues Lloji: Tjetër Furnizimi Aftësia Furnizimi Aftësia: 10 Ton / ton në muaj Përfitimet e Leaf Springs Përdorimi i fletë burimet për mjetet e rënda është ideal në dispenzim peshë më shumë se një vend i madh, dhe se është arsyeja pse ata janë të perf ...

 • Trailer fletë pranverë ART 2726

  Trailer fletë pranverë ART 2726

  Përshkrim i shkurtër:

  Quick Detail Vendi i origjinës: Shandong, China Brand Name: Dadaalloy Garanci: 3 muaj OE NO .: ART 2726 Lloji: TT, Suspension Spring Car Model: Trailer AUTO Pozita: Rear Size: Bëni 20 * 75 Car: Truck Numri Modeli: ART 2726 TRA 2726: LEAF SPRING Rëndësia e burimeve Leaf Springs fletë janë një pjesë integrale e sistemit të pezullimit të mjetit. Ata janë të instaluar në mbështetje të ndihmuar të gjithë peshën e makinë apo kamion. Leaf Springs ndihmojnë gjithashtu të mbajë kontrollin e gomave për në rrugë dhe për të rregulluar ...

Produkte Featured

RRETH NESH

DaDa Alloy Co, Ltd është e specializuar në projektimin dhe marrjen e fletë Sring, pezullimi pneumatik, pezullimin mekanike. Më shumë se 15 vjet përvojë. Ne furnizimin me produkte me cilësi të lartë në tregun lokal dhe Evropa, Amerika e Veriut, Amerika e Jugut, Lindja e Mesme, Afrika etj