Добредојдовте на нашата компанија

детали за

 • Лиснати пружини за камион

  Лиснати пружини за камион

  Краток опис:

  Основни детали Место на потекло: Шандонг, Кина Името на брендот: DF Гаранција: 180 дена OE НЕ .: Тип на полуприколката: ТТ, Суспензија пролет автомобил модел: BPW Позиција: Заден Големина: 18 * 120 автомобили Марка: полуприколката Број на моделот: полуприколката пролет Материјал: челик шок апсорбер Тип: во другите Набавка Способност Набавка Способност: 10 тон / тони месечно Предности на лиснати пружини Користење лиснати пружини за потешки возила е идеална на издавање тежина и повеќе од една голема место, и дека е причината зошто тие се перфорации ...

 • Трејлер лист пролетта TRA 2726

  Трејлер лист пролетта TRA 2726

  Краток опис:

  Брзи Детали Место на потекло: Шандонг, Кина Бренд име: Dadaalloy Гаранција: 3 месеци OE НЕ .: TRA 2726 Тип: ТТ, Суспензија пролет автомобил модел: Кориснички AUTO Позиција: Заден Големина: 20 * 75 автомобили Марка: Камион Број на моделот: TRA 2726 TRA 2726: лист пролетта Важноста на лиснати пружини Лист извори се составен дел на системот за суспензија на возилото. Тие се инсталирани на помош за поддршка на целата тежина на автомобил или камион. Лиснати пружини, исто така, им помогне на одржување лепењето на гумите на патот и да се регулира ...

Избрана Производи

ЗА НАС

Дада летајќи копродукции, Ltd е специјализирана во дизајнирање и изработка Leaf Sring, воздушна суспензија, Машински суспензија. Повеќе од 15 години искуство. Ние ги доставуваме високо квалитетни производи на локалниот пазар и во Европа, Северна Америка, Јужна Америка, Блискиот Исток, Африка и др